EN / RU
Про нас

 

Понад вісімнадцять років брендингова агенція Allberry займається виключно розробкою алкогольних брендів.

Наші партнери – провідні гравці алкогольного ринку; амбітні компанії, які бажають бачити свої марки серед брендів-лідерів.

Алкогольна галузь - один з найбільш конкурентних сегментів сучасного ринку FMCG - висуває найвищі вимоги до експертного рівня компаній, що займаються алкогольним брендінгом. Allberry не просто відповідає цим вимогам – ми формуємо тренди; задаємо загальний рівень у цій галузі.

Стабільно високий рівень ефективності у всіх наших проектах протягом багатьох років – ось що відрізняє нас від інших та робить співпрацю з нами справді вигідною. Адже ми вміємо створювати привабливі для людей комерційно затребувані бренди – головні цінності компаній наших партнерів.

Ми можемо допомогти вам у вирішенні багатьох завдань, пов'язаних зі створенням та просуванням вашої ТМ. Пошук комфортної ніші для ТМ, розробка позиціонування та ідеї, УТП бренду; SWOT-аналіз існуючої марки, неймінг, розробка екслюзивної форми пляшки та створення дизайну алкогольної продукції – у цих питаннях фахівці Allberry є унікальними експертами.

Спираючись на системний аналіз алкогольного ринку та конкурентного середовища, на об'єктивні статистичні дані, регулярні дослідження споживчих переваг, ми маємо можливість не вгадувати, а майже математично розраховувати доцільність тих чи інших дій, спрямованих на посилення позицій вашого бренду, на підвищення його ефективності та затребуваності.
Тому результатом нашої роботи стають не випадкові, а передбачувано якісні рішення.

Ми робимо торгові марки сильними та успішними брендами.